Працюючи над вирішенням проблеми морського пластику, YKK  представляє нову колекцію блискавок NATULON® Ocean Sourced ™, зроблених із пластику, залишеного в морі. Ця колекція блискавок  преміум-класу виготовлена з пластикових відходів, зібраних в межах 50 км від узбережжя Шрі-Ланки.

«Блискавки NATULON® Ocean Sourced™ забезпечують високу якість, яку люди очікують від YKK при вирішенні проблеми екологічної кризи в наших океанах», - сказав Такаші Цукумо, віце-президент глобальної маркетингової групи YKK Corporation. «Крім того, переробка пластику, пов'язаного з океаном, у блискавці NATULON® Ocean Sourced™ виділяє менше CO2 і вимагає менше енергії для виробництва, ніж блискавки, зроблені з натурального поліестеру».

Не відрізняючись від блискавок з натурального поліестеру, NATULON® Ocean Sourced™ має таку ж міцність, довговічність і функціональність, що і звичайні блискавки YKK. У той же час NATULON® Ocean Sourced™ допомагає YKK досягти своєї мети щодо подальшого скорочення викидів вуглецю у виробничих процесах. У світовому масштабі з 2013 року YKK досягла скорочення викидів вуглецю на своїх виробничих майданчиках на 8%.

Оскільки 80% всього пластику, що надходить в океан, походить з наземних джерел, запобігання його потраплянню в океан є найефективнішим способом усунення морського пластику. Витік пластику, пов'язаного з океаном, з річок та потоків відходів допомагає впоратися з екологічною кризою, що відбувається у світовому океані. За оцінками, щороку до океану потрапляє 8 мільйонів метричних тонн пластику. Морське сміття негативно впливає на мільйони птахів, черепах і риб. Щорічно від 57 000 до 135 000 китів заплутуються у викинутих рибальських мережах та інших пластикових відходах. Пластик був виявлений навіть у внутрішніх органах риб та у питній воді.

«Компанія YKK має довгу історію турботи про навколишнє середовище, яка є невід'ємною частиною нашої філософії. Наше екологічне зобов'язання було підписано нашим генеральним директором у 1994 році, і понад 25 років тому ми створили NATULON®, першу блискавку, виготовлену з перероблених ПЕТ-пляшок та залишків поліестеру. Сьогодні ми пропонуємо широкий спектр екологічно чистих продуктів та технологій. NATULON® Ocean Sourced™ – лише останній додаток до нашого портфеля еко-інновацій», – каже Цукумо. Колекція екологічної продукції YKK спрямована на скорочення викидів вуглецю, токсичних хімікатів та використання води. Крім NATULON® Ocean Sourced™, у колекції є блискавка GreenRise™, перша в галузі, в якій використовується поліестер на рослинній основі, що дозволяє скоротити споживання бензину на 30%, блискавки YKK з органічної бавовни та оригінальні блискавки NATULON® від YKK. , який переробляє приблизно 3600 пластикових пляшок (29 г/флакон) на 10 000 застібок-блискавок (довжиною 60 см). У колекцію також включені блискавки, виготовлені з використанням технології фарбування YKK ECO-DYE®, яка повністю виключила використання води в процесі фарбування, а також екологічно чисті кнопки та кнопки, зроблені з використанням Acro-Plating™, нової технології покриття, яка потребує меншого використання ресурсів для виробництва і не використовує шкідливих хімікатів для покриття.