Сучасний одяг дивує, захоплює та тішить всіх поціновувачів модних тенденцій. При цьому абсолютно будь-яку річ можна зіпсувати, підібравши до неї неякісну фурнітуру. Наприклад, якщо справа стосується джинс, важливо не просто вибрати щільний і комфортний денім, але й необхідно забезпечити виріб фурнітурою. Саме завдяки різним деталям, джинсовий одяг стає більш практичним і в принципі готовим до експлуатації. Що ж таке фурнітура для джинсового одягу, які її види найбільш популярні, і якому виробнику швейної фурнітури варто віддати перевагу? Про це детально розповідає IDATEX.

 

1. Швейна фурнітура для джинсового одягу.
2. Швейна фурнітура для джинсів.
3. Фурнітура для джинсів від виробника YKK.
4. Купити фурнітуру для джинсів оптом.

 

 

 

   Швейна фурнітура для джинсового одягу

Відомо, що до функціональної фурнітури, що часто застосовується для пошиття одягу відносять:

 • блискавки-застібки - відрізняються за видом (металеві, спіральні, тракторні), розміром та призначенням (стандартні, потаємні, брючні та ін.);
 • кнопки - часто виготовлені з металу або пластику, найбільш поширеними на сьогодні вважаються клямерні кнопки, які підходять буквально під будь-який тип одягу;
 • липучки - допоміжні деталі, що призначаються в основному для підвищеної міцності та надійності речей (особливо верхнього одягу).

Крім цього, з метою підвищення функціональності одягу, а також з метою його декорування, нерідко використовуються різні гудзики, заклепки, фіксатори та інше. Коли йдеться про джинсову фурнітуру, то споживачам теж є з чого вибирати.

Фурнітура для джинсового одягу складається з набору деталей, кожна з яких виконує певну роль. Джинсова фурнітура підбирається залежно від виду одягу: жакет, спідниця, сарафан, шорти чи джинси. Таким чином, в окремих випадках достатньо лише однієї застібки-блискавки,  в інших – гудзики, кнопки, поясні пряжки. Важливо також зазначити, що для пошиття джинсового одягу, зазвичай, підбирають металеву фурнітуру. Такий вибір цілком очевидний: метал характеризується міцністю, надійністю, зносостійкістю та довговічністю. А оскільки одяг з деніму є повсякденним, вищезазначені критерії є обов'язковими.

 

   Швейна фурнітура для джинсів

Сьогодні джинсова тканина користується величезною популярністю, тому з неї часто шиють одяг, який є частиною гардеробу практично кожної людини. Завжди актуальний, зручний, практичний та естетичний джинсовий одяг - це не тільки сам матеріал і фасон, але й ще вдало підібрана фурнітура. Саме вона визначає якість фірмового одягу.

Джинсова фурнітура складається з таких основних деталей:

 • металеві блискавки. Такий вид застібки є найпопулярнішим для одягу з деніму. Блискавка для джинс доступна у багатьох розмірах;
 • кнопки та гудзики з металу або пластику. Найбільш вдалим варіантом є вироби з нержавіючої сталі, які точно прослужать користувачам тривалий період. Для штанів, суконь та спідниць, зазвичай, береться стандартний розмір фурнітури – 17 мм;
 • заклепки для фіксації швів. Вони ж часто також використовуються як декор.

Будь-яка фурнітура для джинс має бути надійною та якісною, щоб продовжувати термін експлуатації одягу. Підбирати необхідну металеву фурнітуру (блискавка для джинс, кнопки, фіксатори) варто виключно в перевірених магазинах від кращих брендів. Одним із таких є японський виробник швейної фурнітури YKK.

 

 

    Фурнітура для джинс від виробника YKK

Без сумніву, YKK – неповторний та незамінний бренд, який вже понад 89 років займається виробництвом високоякісної швейної фурнітури. Спочатку компанія спеціалізувалася тільки на створенні застібок-блискавок, але пізніше фірма значно розширила спектр діяльності. Сьогодні YKK випускає різну фурнітуру, яка має попит по всьому світу. Така популярність обґрунтована такими факторами:

 1. дотримання строгих стандартів якості
 2. виготовлення деталей із якісних, безпечних матеріалів
 3. стійкість виробів до вогню, води, різких змін температури без подальшої деформації
 4. оригінальність дизайну
 5. міцність та довговічність

Останнє якнайкраще характеризує металеву фурнітуру ЮКК, яка не схильна до корозії. Такі вироби підійдуть для пошиття різного одягу, зокрема й джинсового.

Наприклад, кнопки та блискавки YKK є функціональною частиною джинсових речей. З їхньою допомогою виходить легко застібати та розстібати одяг, фіксувати його по фігурі. В асортименті магазину ІДАТЕКС ви можете підібрати будь-який із запропонованих варіантів: кнопка Альфа, кнопка Каппа, трикотажні кнопки, джинсові гудзики-заклепки, а також люверси та матриці для кнопок. У каталозі ви також знайдете металеві та джинсові блискавки YKK.


 
    Купити фурнітуру для джинсів оптом

Інтернет-магазин IDATEX пропонує фабрикам та приватним ательє найвигідніші умови замовлення оригінальної продукції YKK! А саме, на наших сторінках можна лише у кілька кліків, без втрати дорогоцінного часу, оформити оптове замовлення! Просто заходьте в меню ІДАТЕКС, підбирайте потрібні деталі, переходьте в картку товару, та купуйте!

Заощаджуйте власний бюджет, роблячи покупки оптом у нашому магазині! Ми гарантуємо всім клієнтам найкращу ціну на оптовий товар, а постояльцям ІДАТЕКС – фіксовану знижку на всі групи товарів! Кінцеву вартість вам розрахує спеціаліст магазину, адже все залежить від вибраної продукції. Звертайтеся до менеджера IDATEX, який з радістю надасть вам професійну консультацію!