Фурнітура для одягу дуже часто використовується не тільки для фіксації. Вона також надає речам більш естетичного вигляду. Головними критеріями такої фурнітури є міцність, витривалість та стійкість до різних факторів: води, вітру, вогню, високих чи низьких температур. На сьогодні існує великий різновид цих виробів, і кожна окрема деталь виконує певні функції. ІДАТЕКС пропонує розглянути основні види та підвиди швейної фурнітури, її особливості та призначення для конкретного одягу.

 

1. Швейна фурнітура для одягу: види та матеріали виготовлення.
2. Фурнітура для одягу.
3. Фурнітура для джинсів.
4. Яку купити фурнітуру для одягу: вибираємо якісного виробника.

 

 

   Швейна фурнітура для одягу: види та матеріали виготовлення

Фурнітура для одягу представлена різними допоміжними елементами, що надають речам завершеного вигляду. Але крім цього, фурнітура одягу допомагає застібати і розстібати пальто, сукні або кофти, тим самим полегшуючи процес їх експлуатації. 

Сучасну швейну фурнітуру прийнято поділяти на функціональну та декоративну. Якщо остання є індивідуальним вибором споживача (вона не належить до обов'язкової фурнітури), то функціональна впливає на почуття комфорту носія. Функціональна фурнітура для пошиття одягу включає блискавки-застібки, гудзики, кнопки, пряжки, гумки тощо. Тобто ці елементи відповідальні за скріплення виробів.

Сучасний вибір швейної фурнітури дуже багатий. Адже кожен може підібрати комплектуючі необхідного розміру, кольору та призначення. А ось з вибором матеріалу фурнітури трохи складніше: важливо зупинитися на найкращому виді, вибрати надійні та довговічні деталі. На сучасному ринку зустрічається швейна фурнітура зі скла, деревини, текстилю та інших матеріалів. Найбільш поширеними вважаються пластикова та металева фурнітура для одягу.

Пластик є найбільш практичним та простим рішенням, а також вкрай бюджетним. Сьогодні саме пластикові вироби застосовуються у пошитті різноманітних речей: фурнітура для сукні, фурнітура для толстовок, фурнітура для спортивного одягу і т.д.

Зрозуміло, що більш надійною є металева фурнітура для одягу. Вона міцна, зносостійка та обіцяє користувачам тривалий експлуатаційний період. Підходять ці вироби з металу для одягу зі щільних тканин. Наприклад, така фурнітура для пальта стане найкращим вибором.
 


   Фурнітура для одягу

У верхньому одязі швейна фурнітура виконує дві основні функції: практичність і декоративність. По-перше, та ж фурнітура для курток повинна надійно закріплювати складові. Для цього використовуються блискавки, гачки, кнопки та гудзики із пластику або металу. Естетика тут також відіграє вагому роль: різні пряжки та декоративні гудзики додають індивідуальності, оригінальності одягу. Плюс до всього, фурнітура для курток, жакетів, пальта тощо значно покращує зносостійкість речей. Таким чином, вони рідше піддаються механічному впливу.
 

 

   Фурнітура для джинс

Джинсовая швейная фурнитура также отвечает за утилитарную и эстетическую функции. Молнии-застежки и кнопки являются важной составляющей дизайна определенной модели штанов, в тоже время обеспечивая удобство и функциональность вещи. Поскольку фурнитура для джинс используется регулярно, по несколько раз в день, рекомендуют отдавать предпочтение металлическим или пластиковым кнопкам, пряжкам и молниям из металла, которые не поддаются коррозии. Размер изделий, как правило, выбирается стандартный - 17 мм.

 

 

   Яку купити фурнітуру для одягу: вибираємо найкращого виробника!

Безперечно, тільки якісна фурнітура для одягу може виправдати очікування замовника. Краще витратити трохи більше коштів, щоб ваше око радувала брендова фурнітура для одягу, яка користується попитом у великої кількості покупців. YKK – ваш ідеальний вибір! Японський виробник різних блискавок (спіральних, тракторних, мателічних), а також пластикової фурнітури, липучок та кнопок вже не перший десяток років залишається у світових лідерах з виготовлення швейної фурнітури. Бездоганна якість, увага до дрібниць, використання виключно оригінальних та безпечних матеріалів, не залишає сумнівів: YKK точно вартий уваги та довіри клієнтів!

Наш інтернет-магазин IDATEX, що займається продажем швейної продукції від великої оптово-роздрібної компанії, пропонує всім охочим купити фурнітуру для одягу YKK! На сайті на вас чекає величезний вибір виробів, на будь-який смак, потребу та гаманець. При цьому брендова фурнітура для одягу доступна на замовлення як в роздріб, так і оптом! Тільки найкращі та вигідні пропозиції для клієнтів магазину: гарантовані знижки, регулярне оновлення асортименту, швидка відповідь на запит та прорахунок замовлення! А також професійна консультація за необхідності та оперативна доставка поштовими службами - все це чекає на клієнтів ІДАТЕКС на сторінках сайту вже зараз! Ми раді співпраці з великими фабриками та маленькими приватними ательє, невеликими підприємцями, надаючи оригінальний товар за доступними цінами! Звертайтеся до нас за допомогою і ми найближчим часом підберемо вам необхідну швейну фурнітуру!